شرکت آلومینیوم پخش ایران

* انواع محصولات آلومینیومی، برنجی و استیل را با بهترین قیمت از ما خریداری نمایید *

شرکت آلومینیوم پخش ایران

فروشگاه آلومینوم پخش در سال 93 فعالیت خود را در زمینه فلزات رنگین شروع کرد

تماس با ما

کارشناسان فروش:
آقای سبحانی : 09127773502
آقای جباری : 09129329587
تلفن های تماس :
021-۶۶۳۹۱۱۱۰
021-۶۶۳۹۱۱۲۰
021-۶۶۳۹۱۱۳۰
021-۶۶۳۹۱۱۴۰

« گرد آلومینیوم آلیاژ 6061 »

گرد آلومینیوم 6061 را در بازار می توان از طریق فروشگاه های معتبر تهیه و استفاده نمود. این محصول با استفاده از منیزیم و سیلیس آلیاژی شده است.
برای گرفتن قیمت گرد آلومینیوم 6061 در بازار می توان از طریق فروشگاه های معتبر اقدام کرد که این کار با استفاده از سایت های اینترنتی بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر از سایر روش های خریداری می باشد. گرد آلومینیوم با استفاده از آلیاژ 6061 دارای استحکامی بسیار بالا بوده و این محصول را می توان با استفاده از دستگاه های تراشکاری شکل داد.
در سری 6000 آلیاژ آلومینیوم از منیزیم و سیلیس استفاده شده است که سبب بالا بردن استحکام و مقاومت حرارتی در کالا شده است.
افزودن یک یا چند عنصر یا ترکیبی از آنها به فلز پایه را آلیاژ  می نامند که برای رسیدن به یکسری خواص تولید می شود. تغییری که از این ترکیب بوجود می آید بستگی دارد به نوع عنصر پایه و عناصرآلیاژی اضافه شده که باعث ایجاد آلیاژ 6061 آلومینیوم میشود.
آلیاژهای فلزی همیشه استحکام بالاتری نسبت به فلزات خاص تشکیل دهنده آن دارد همانطور که آلیاژ 6061 آلومینیوم نسبت به سایر آلومینیوم خالص از سختی بیشتری برخوردار است. هرچقدر فلز خالص تر باشد پایداری شیمیایی آن زیادتر و استحکام کمتری دارد .  ولی کاربردهایی که نیاز دارند به تحمل تنش های بالا، این استحکام برایشان کافی نیست و با روش های مختلف استحکام آلیاژ ها را افزایش می دهند. از فلز خاص برای موارد و کاربرد های خاص و ویژه استفاده می شود و اکثرا از فلزات بعنوان آلیاژ استفاده می شود به دلیل سختی آن.

به این محصول امتیاز بدهید ...
5/5
خرید و فروش گرد آلومینیوم آلیاژ 6061 | آلوم پخش
گرد آلومینیوم 6061

مزایای خرید از شرکت آلومينيوم پخش ايران

  • ارائه فاکتور رسمی درصورت درخواست مشتری

  • ارسال سفارشات به سراسر کشور در کم‌ترين زمان ممکن

  • ضمانت محصولات

  • فروش عمده و جزئی

  • آمادگی همکاری با شرکت‌های خودروسازی، قطعه‌سازی و تراشکاری

برای تهيه و سفارش اين محصول می توانيد درخواست خود را با ذکر مشخصات فنی و حجم مورد نياز از طريق راه های ارتباطی موجود به واحد فروش ما ارسال نماييد.همکاران ما در اين بخش برای شما پيش فاکتوری با ذکر جزئياتی مانند قيمت، نحوه تسويه حساب، زمان بارگيری و ارسال محصول براي شما ارسال خواهند کرد.در صورت توافق نهايی و پرداخت وجه از سمت شما طبق برنامه ارسال محصول سفارش شده انجام خواهد شد.
ساعات پاسخگويی از ساعت 8 الی 18