شرکت آلومینیوم پخش ایران

* انواع محصولات آلومینیومی، برنجی و استیل را با بهترین قیمت از ما خریداری نمایید *

شرکت آلومینیوم پخش ایران

فروشگاه آلومینوم پخش در سال 93 فعالیت خود را در زمینه فلزات رنگین شروع کرد

ورق آلومینیوم 7075
بهترین ورق آلومینیوم 7075

« بهترین ورق آلومینیوم 7075 »

ورق آلومینیوم 7075 بهترین گزینه برای جلوگیری از حرارت های زیاد می باشند. هرچند که ورق های 2024 نیز از این فناوری بهره می برند. برای خرید ورق آلومینیوم 7075 میتوان از فروشگاه های مختلف اقدام کرد .ورق آلومینیوم معمولا دارای درجه کیفی های متفاوتی هستند و اکثرا در هر زمینه ای که باشند یک کیفیت را برای مصرف دارند. مثلا در استفاده های صنعتی معمولا از ورق های پلی کراف که دارای لایه های محافظ می باشد استفاده می گردد. در موراد مصرف خانگی نیز از ورق های معمولی بهره برده می شود. مصرف های خانگی معمولا زیبایی نیز مهم است از این رو می توان از ورق های رنگی نیز بهره برد. فروشگاه های بزرگ معمولا به شما در زمینه تهیه این ورق ها مشاوره می دهند و بر اساس نیاز شما محصول می فروشند.
بهترین ورق آلومینیوم با آلیاژ 7075 تولید چین، آمریکا، اروپا و ایران با مشخصات فنی گوناگون و بر اساس نیاز مشتری تولید می گردد.
ورق آلومینیوم نوع خاصی از ورق است که با ویژگی های فلز آلومینیوم تولید شده و در دسته ورق های فلزی سبک قرار می گیرد. همواره این فلز مهم در بخش های مختلف صنعت از جمله صنایع اتومبیل سازی کاربرد دارد.
این ورق ها تولید شرکت های مختلف در کشورهای ایران، چین، آمریکا و اروپا می باشند، که دارای آلیاژهای متفاوتی هستند. به عنوان مثال از ورق با آلیاژ 7075 برای ساخت ورق، مفتول، میله، بیلت، مقاطع مختلف، لوله و مواردی که نیاز به استحکام بالا و مقاومت به خوردگی مورد نیاز است استفاده می شود. در حال حاضر بهترین این ورق ها از طریق سایت های اینترنتی مربوطه همچون آهن ایران عرضه می گردند.این آلیاژ به خاطر استحکام و چقرمگی خوبش شناخته شده است و مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حقیقت مقاوم ترین آلیاژ در دسترس و محبوب آلومینیوم است. نسبت استحکام به وزن بالای این ورق‌ها، آن‌ها را برای استفاده در قطعاتی که تحت تنش بالا قرار می‌گیرند مناسب کرده است. ورق‌های آلومینیومی 7075 برای کار سرد مناسب نیستند. توصیه می‌شود که پس از فرم دهی، عملیات حرارتی روی آن‌ها انجام شود.  برای بهبود فرآیند فرم‌دهی ورق 7075، بهتر است آن را در شرایط آنیل قرار داد و سپس فرم دهی انجام شود. جهت بهبود سختی این ورق‌ها، انجام عملیات حرارتی روی آن‌ها توصیه می‌شود. خواص این آلیاژها در دمای پایین نیز بسیار عالی است.
از طرف دیگر آلیاژ 7075 در سال 1936 توسط صنایع فلزی سومیتو، یکی از تولید کننده‌های ژاپنی که به دنبال راه حلی برای ساخت هواپیماهای سبک‌تر و ارزان‌تر بود، تولید شد. با استفاده از این آلیاژ سبک وزن در بدنه‌ی هواپیما، هواپیماها قادر به پرواز با برد بیش‌تر و قابلیت مانور بالاتری می‌شدند. عنصر اصلی این آلیاژ روی است. این آلیاژ تقریبا بیش‌ترین استحکام را در بین آلیاژهای آلومینیومی دارد. سایر عناصر آلیاژی به کار رفته، سیلیکون، آهن، منیزیم و تیتانیوم هستند.
به این محصول امتیاز بدهید ...
5/5