شنبه, 02 تیر 1397 ساعت 17:02

بهترین ورق آلومینیوم 7075

 

ورق آلومینیوم 7075 بهترین گزینه برای جلوگیری از حرارت های زیاد می باشند. هرچند که ورق های 2024 نیز از این فناوری بهره می برند. این محصولات در فروشگاه های مختلف قابل تهیه می باشند.

 

ورق آلومینیوم معمولا دارای درجه کیفی های متفاوتی هستند و اکثرا در هر زمینه ای که باشند یک کیفیت را برای مصرف دارند. مثلا در استفاده های صنعتی معمولا از ورق های پلی کراف که دارای لایه های محافظ می باشد استفاده می گردد. در موراد مصرف خانگی نیز از ورق های معمولی بهره برده می شود. مصرف های خانگی معمولا زیبایی نیز مهم است از این رو می توان از ورق های رنگی نیز بهره برد. فروشگاه های بزرگ معمولا به شما در زمینه تهیه این ورق ها مشاوره می دهند و بر اساس نیاز شما محصول می فروشند.

 

بهترین ورق آلومینیوم با آلیاژ 7075 تولید چین، آمریکا، اروپا و ایران با مشخصات فنی گوناگون و بر اساس نیاز مشتری تولید گردیده و از طریق سایت های مربوطه همچون آهن ایران به فروش می رسد.
ورق آلومینیوم نوع خاصی از ورق است که با ویژگی های فلز آلومینیوم تولید شده و در دسته ورق های فلزی سبک قرار می گیرد. همواره این فلز مهم در بخش های مختلف صنعت از جمله صنایع اتومبیل سازی کاربرد دارد.
این ورق ها تولید شرکت های مختلف در کشورهای ایران، چین، آمریکا و اروپا می باشند، که دارای آلیاژهای متفاوتی هستند. به عنوان مثال از ورق با آلیاژ 7075 برای ساخت ورق، مفتول، میله، بیلت، مقاطع مختلف، لوله و مواردی که نیاز به استحکام بالا و مقاومت به خوردگی مورد نیاز است استفاده می شود. در حال حاضر بهترین این ورق ها از طریق سایت های اینترنتی مربوطه همچون آهن ایران عرضه می گردند.

خواندن 1545 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 06 تیر 1397 ساعت 13:18